Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań rozpoczęty

Narodowy Spis Powszechny JUŻ TRWA

Narodowy Spis Powszechny JUŻ TRWA

Samospis Internetowy

Podstawową metodą spisu jest samospis internetowy, którego można dokonać za pomocą interaktywnego formularza dostępnego na stronie Narodowego Spisu Powszechnego 2021.

Infolinia

Samospis  można również przeprowadzić dzwoniąc na infolinię spisową 22 279 99 99, wybierając kanał „Spisz się przez telefon”.

Rachmistrze spisowi

Rachmistrze spisowi, zarówno będący pracownikami urzędów statystycznych, jak i pochodzący z naboru realizowanego przez gminy, rozpoczną pracę od 4 maja br.

Loteria promocyjna Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań

Ponadto uprzejmie informuję, że wraz z rozpoczęciem Narodowego Spisu Ludności i Mieszkań 1 kwietnia 2021 r. startuje Loteria promocyjna Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Szczegółowe informacje o loterii są dostępne na stronie internetowej Loterii.

Do udziału w loterii uprawnione są pełnoletnie osoby fizyczne, które spiszą się za pośrednictwem interaktywnej aplikacji dostępnej na stronie internetowej Narodowego Spisu Powszechnego 2021 oraz zarejestrują się na stronie loterii.

W ramach Loterii odbędzie się 7 losowań. Losowania będą transmitowane na żywo poprzez stronę internetową Loterii oraz w mediach społecznościowych GUS, na kontach w serwisach Youtube oraz Facebook.

Nagrodami w Loterii są karty podarunkowe o wartości 500 zł i 1000 zł każda oraz 16 samochodów miejskich  – Toyota Yaris. Przyjmowanie zgłoszeń do loterii rusza 22.04.2021 r. dlatego ważne jest zachowanie wiadomości z 10 – znakowym Kodem Potwierdzającym Dokonanie Samospisu.

Zachęcamy do jak najszybszego udziału w NSP2021!

Biuletyn Informacji Publicznej
FACEBOOK
Wielkość tekstu
Kontrast