4 grudnia o godzinie 16:30 pod Urzędem Gminy aby rozświetlić świąteczne drzewko oraz iluminację świetlna “WESOŁYCH ŚWIĄT”. Na miejsce przybyły gminne jednostki OSP i na sygnał “Wesołych Świąt” we wszystkich wozach włączone zostały sygnały świetlne oraz dźwiękowe. Ogromna choinka olśniła mieszkańców Naszej gminy. Teraz codziennie przejeżdżając obok Urzędu Gminy możecie zaobserwować dekoracje świetlne.
Skoro już choinka rozbłysła i poczuliśmy klimat zbliżających się świąt to też rozpoczęliśmy poszukiwania św Mikołaja.
Kolumną samochodów wraz ze strażakami OSP przemieściliśmy się na Zamek Grodziec.
A na Zamku moc atrakcji dla tych małych jak i dużych, gry oraz zabawy przygotowane przez Elfa i Renifera. Niezapomniany uśmiech na Twarzach wywołał ogrom sztucznego śniegu, wojna na kulki śnieżne zrobione z papieru, maskotki myszka Mini oraz Miki. Po rozgrzewce dzieci wraz z rodzicami postanowiły poszukać Św. Mikołaja na zamkowym dziedzińcu i już po chwili wjechał na podświetlonym motorze z przyczepką pełna prezentów.

Czyżby wszyscy mieszkańcy byli grzeczni w Naszej Gminie? Przywiózł podarunki dla Wszystkich!
Kulminacyjnym punktem program Gminnych Mikołajek był niezwykły i niepowtarzalny pokaz FIRE SHOW ! Pokaz odbył się pt. “Mikołaj w OPAŁACH”. Niezapomniane wrażenia pozostaną na długo w pamięci najmłodszych jak i tych nieco starszych widzów.

Karolina Bardowska – Wójt Gminy Zagrodno dziękuje Wszystkim, którzy przybyli z chęcią pomocy aby przygotować Gminne Mikołajki.

FACEBOOK
Wielkość tekstu
Kontrast