Komunikat ARiMR

Od 2021 roku nastąpiły ważne zmiany w zasadach składania wniosków o płatności obszarowe w 2021 r. Od bieżącego roku rolnicy nie składają już oświadczeń o braku zmian we wnioskach, zachodzi również konieczność wypełnienia wniosków o płatności bezpośrednie jedynie za pomocą aplikacji eWniosekPlus, a więc drogą elektroniczną. Ponadto, nie są już dostarczane drogą pocztową do rolników spersonalizowane wnioski, a co miało miejsce jeszcze w latach poprzednich. W celu usprawnienia procesu naboru wniosków ARiMR oraz organizacje rolnicze świadczą zainteresowanym rolnikom swoją merytoryczną pomoc. 

Od 2021 roku nastąpiły ważne zmiany w zasadach składania wniosków o płatności obszarowe w 2021 r.

Od bieżącego roku rolnicy nie składają już oświadczeń o braku zmian we wnioskach, zachodzi również konieczność wypełnienia wniosków o płatności bezpośrednie jedynie za pomocą aplikacji eWniosekPlus, a więc drogą elektroniczną.

Ponadto, nie są już dostarczane drogą pocztową do rolników spersonalizowane wnioski, co miało miejsce jeszcze w latach poprzednich.

W celu usprawnienia procesu naboru wniosków ARiMR oraz organizacje rolnicze świadczą zainteresowanym rolnikom swoją merytoryczną pomoc.

Więcej na ARiMR.

FACEBOOK
Wielkość tekstu
Kontrast