Wyjątkowe spotkania ze Świętym Mikołajem – zabawa, piękne emocje, świąteczna atmosfera!

mikołajki w gminie zagrodno - relacja

Przybył do nas z odległej Laponii i przy wsparciu swoich najlepszych pomocników, spotkał się z najmłodszymi mieszkańcami Gminy Zagrodno.

O kim mowa? O Świętym Mikołaju! Spotkania, zabawa, rozmowy, wspólne tańce i zaproszenie na stary wulkan do magicznego Zamku Grodziec – wszystko zgodnie z planem, w świątecznej, radosnej i serdecznej atmosferze. Grudniowa supergwiazda, idol wszystkich dzieci, dotarł do poszczególnych miejscowości gminy, by nikogo nie ominęła świąteczna wizyta.

Dzieci dały się porwać wspólnej zabawie, a wszystko pod czujnym okiem ukochanych rodziców, którzy przyprowadzili swoje pociechy na spotkanie.

Święty Mikołaj, gość na którego czekają wszystkie dzieci przez cały rok, pojawił się w sobotę w Gminie Zagrodno. Dzieci, wraz z rodzicami, tłumnie pojawiły się przy gminnych świetlicach, by przywitać swojego grudniowego idola. Mam nadzieję, że wszyscy uczestnicy mikołajkowych spotkań poczuli magię nadchodzących świąt. Cieszę się również, że dzieci skorzystały z naszego zaproszenia – bo to wydarzenie było z myślą o nich i dla nich. Po uśmiechach możemy wnioskować, że zabawa była udana. Na koniec spotkaliśmy się w przepięknie, świątecznie przystrojonym Zamku Grodziec. Było przemiło i magicznie– mówi Wójt Gminy Zagrodno Karolina Bardowska.

Całe wydarzenie – od przygotowań po realizację – wspierali: Gminna Biblioteka Publiczna w Zagrodnie, Zamek Grodziec oraz jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Zagrodno.

Za mikołajkowymi zabawami oraz przepięknym spektaklem „Kierunek: Biegun! Spotkanie z ekipą Świętego Mikołaja” stał Teatr Jednej Miny.

FACEBOOK
Wielkość tekstu
Kontrast