Młodzi, zdolni, elokwentni – uczniowie Gminy Zagrodno odebrali Stypendia Wójta za wybitne osiągnięcia w nauce. Dokładnie rok temu w tym samym miejscu, w Sali Rycerskiej Zamku Grodziec, odbyła się ta sama uroczystość, ale w tym roku wyróżnień było jeszcze więcej!

We wtorek 19 uczniów z Gminy Zagrodno z klas IV-VIII odebrało stypendia, które są efektem ciężkiej i konsekwentnej całorocznej pracy. Rok był wymagający i nieprzewidywalny, dlatego wszystkim dzieciom należą się ogromne brawa i wyrazy uznania. Wśród osób wyróżnionych znalazł się również uczeń klasy III szkoły podstawowej, który otrzymał stypendium za wybitne osiągnięcia artystyczne.

Warunkiem uzyskania stypendium była minimalna średnia ocen 5,2. Wynik robi wrażenie! Uczniom towarzyszyli dumni rodzice.

Cieszę się, że mogłam wręczyć jeszcze więcej wyróżnień niż rok temu. Pamiętajmy, że miniony rok szkolny był trudny i przyniósł nam wiele nieoczekiwanych wyzwań. Ci młodzi ludzie wykonali ogromną pracę, doceniam to i jestem z nich dumna. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratuluję – mówiła Wójt Gminy Zagrodno Karolina Bardowska.

Po rozdaniu dyplomów w Sali Rycerskiej pojawił się Paweł Skóra – Mistrz Świata, Europy oraz Polski we freestyle football. Widowiskowy pokaz przyciągnął uwagę wszystkich gości.

FACEBOOK
Wielkość tekstu
Kontrast