Projekt ze środków publicznych przyznanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnego Śląska

Odbiorcy projektu: dzieci (do lat 17) z województwa dolnośląskiego, które posiadają orzeczenia o niepełnosprawność z jednostkami chorobowymi autyzm lub spektrum autyzmu.
Termin rekrutacji / Ilość miejsc na dofinansowanie: do wyczerpania środków / dla 9 pacjentów
Miejsce Realizacji: Rehabilitacja prowadzona będzie w już istniejącym Centrum realizującym rehabilitację w ramach funduszy NFZ, PFRON oraz SUO. Rehabilitacja społeczna prowadzona będzie przez wysoce wyspecjalizowanych rehabilitantów specjalizujących się w ww. grupach chorobowych.
Projekt: W ramach projektu każdy z pacjentów otrzyma dedykowanych indywidualnie 35 godzin rehabilitacji społecznej, którą będą pomagały dostosować komunikację rehabilitowanych z otoczeniem jak i reakcje na inne osoby w otoczeniu. Działania te znacznie pomogą odbiorcom projektu funkcjonować w środowisku społecznym, w tym w szkole.
Możliwość zakwaterowania: Fundacja RehaMaluch posiada zakwaterowanie w Centrum Rehabilitacji dla uczestników projektu, którzy są z oddalonych powiatów Dolnego Śląska.

W celu uzyskania szczegółów, prosimy o kontakt pod 57 57 57 562 lub wejść na naszą stronę htps://www.rehamaluch.pl/dofinansowanie i wybrać „RehaMaluch Doda Ci Skrzydeł.

Plakat RM Doda Ci Skrzydeł.pdf

Biuletyn Informacji Publicznej
FACEBOOK
Wielkość tekstu
Kontrast