“Niezwykłe miejsca w Gminie Zagrodno” – konkurs fotograficzny!

Wójt Gminy Zagrodno Karolina Bardowska zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie fotograficznym „NIEZWYKŁE MIEJSCA W GMINIE ZAGRODNO”!

Wójt Gminy Zagrodno Karolina Bardowska zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie fotograficznym „NIEZWYKŁE MIEJSCA W GMINIE ZAGRODNO”!

W Gminie Zagrodno nie brakuje niezwykłych i inspirujących miejsc przepełnionych intrygującymi opowieściami i tajemniczą historią. Czasem to po prostu malownicze pejzaże wyjęte z kart pamiętników romantycznych pisarzy. Czasem enigmatyczne przestrzenie pełne zagadek.

Wójt Gminy Zagrodno Karolina Bardowska zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie fotograficznym “Niezwykłe miejsca w Gminie Zagrodno”! 

Do 19 września można przesyłać autorskie prace ukazujące wyjątkowość gminy Zagrodno i jej krajobrazu.

Wyróżnione zostaną aż dwie prace! Do wygrania atrakcyjne nagrody.

  • I miejsce – karta podarunkowa o wartości 1000 zł
  • II miejsce – voucher dla dwóch osób na dwudniowy pobyt w Zamku Grodziec (nocleg ze śniadaniem oraz zwiedzanie Zamku Grodziec z kasztelanem).

Prace w formie elektronicznej należy (wraz z podpisanym Załącznikiem nr 1 niniejszego Regulaminu) przesyłać na adres:  promocja@zagrodno.eu | z dopiskiem: Konkurs fotograficzny „Niezwykłe miejsca w Gminie Zagrodno”.

DO POBRANIA: 

Regulamin konkursu fotograficznego_Niezwykłe miejsca w Gminie Zagrodno (PDF, 485 KB)

Załącznik do regulaminu konkursu fotograficznego_Niezwykłe miejsca w Gminie Zagrodno (PDF,372 KB)

Wójt Gminy Zagrodno Karolina Bardowska zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie fotograficznym „NIEZWYKŁE MIEJSCA W GMINIE ZAGRODNO”! Wyłonimy 2 zwycięzców! I miejsce – karta podarunkowa o wartości 1000 zł II miejsce – voucher dla dwóch osób na dwudniowy pobyt w Zamku Grodziec (nocleg ze śniadaniem oraz zwiedzanie Zamku Grodziec z kasztelanem) Termin nadsyłania prac: 19 września 2022. Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne są na www.zagrodno.info .

FACEBOOK
Wielkość tekstu
Kontrast